Zawładnij niemiecką siecią

Zawładnij niemiecką siecią internetową, zaistniej w niemieckich Google. Dla wielu przedsiębiorców może to być nie tylko wyzwanie Więcej »

 

Adder – kiepskie narzędzie w polskiej oprawie

Pozazdrościliśmy zachodnim programistom i postanowiliśmy zbudować coś na kształt Omniada czy też XRumera. No – może nie od razu my, ale pewna szczecińska firma. Program, dzięki któremu można dodawać linki pozycjonowanych serwisów do katalogów z podaniem anchorów i opisów strony nazywa się Adder. Czy to dobre narzędzie? Nam producent na łamach swojego serwisu często podkreśla, że wpolscemamymocneseo głównie dzięki jego wymysłowi i technologii dodawania linków – tylko że to wszystko nie do końca jest prawdziwe i zasadne.Wpolscemamymocneseo, bo mamy wysokiej klasy specjalistów od pozycjonowania. Bo nasi pozycjonerzy są kreatywni i poza automatami często korzystają ze swojego umysłu, to właśnie dzięki temu nasze zaplecza i zasoby internetowe z każdym miesiącem rosną w siłę. A sam Adder wbrew powszechnie panującej opinii nie jest wcale idealnym narzędziem – doświadczeni pozycjonerzy uważają wręcz, ze jest to najsłabsze narzędzie tego typu na rynku.My nie będziemy się wypowiadać w tym temacie – nie mamy wszak doświadczenia w korzystaniu z tej aplikacji. Adder nie przekonywał nas od początku, toteż nigdy w takowego nie zainwestowaliśmy, a swoje prace związane z pozycjonowaniem opieramy na zgoła innych regułach. Czy dzięki temu jesteśmy skuteczni? Trudno powiedzieć, na pewno doświadczenie, chęć dalszego rozwoju zawodowego oraz wiele prac wykonywanych ręcznie, a nie za pośrednictwem automatów czyni nas zgranym i przede wszystkim szalenie skutecznym zespołem.Wiele można snuć opowieści o tym, że wpolscemamymocneseo. Na pewno wśród specjalistów od internetowego marketingu jest wielu zarówno profesjonalistów, jak i partaczy. Bez wątpienia jesteśmy firmą, jaka przyczynia się do tej pozytywnej opinii o polskim SEO. W swoich pracach jesteśmy skuteczni, w swojej karierze wypromowaliśmy już setki wartościowych serwisów, które dziś są niezwykle popularnymi w wirtualnym świecie. Dlatego też polecamy nasze usługi w zakresie internetowej reklamy, a zwłaszcza w zakresie pozycjonowania. To wszak nasz żywioł.

Im starsza, tym lepsza

Kiedy w środowisku komputerowców żyjących z sektora IT pada hasło „domeny”, to zaczynają się długie dyskusje, bowiem adresy internetowe to bardzo złożone i zarazem niezwykle ważne zagadnienie. Można na ten temat mówić wiele, zostało w tej materii wydanych już całkiem sporo rozmaitych wydawnictw, które wprowadzają w świat domeny i adresu w sieci. Niekiedy dla samych internautów same domeny nie mają większego znaczenia – przynajmniej z pozoru. Naturalnie łatwość zapamiętania adresu, a więc jego prostota jest istotnym elementem, ale z punktu widzenia reklamy i internetowego marketingu ważniejsze są zupełnie inne rzeczy.Wiele można mówić i internetowej działalności. My wiemy i chcemy jedynie wspomnieć o jednym aspekcie, mianowicie o wieku domeny. Tutaj bowiem lepiej jest, by dany adres bym adresem wiekowym. Taki łatwiej jest pozycjonować, dlatego tez wszyscy specjaliści z branży radzą: jeśli mamy adres internetowy, to go nie sprzedawajmy, jeśli mamy okazję kupić kupić domeny stare, z bogatą historią w sieci, to lepiej to róbmy. Z punktu widzenia reklamy i skuteczności na pewno z taką można osiągać dużo większe sukcesy.Nie ma żadnych wątpliwości, że stare domeny są bardziej wartościowe. Szczególnie takie, które już wcześniej były pozycjonowane, do których linki wiszą na różnych portalach internetowych i tysiącach rozmaitych katalogów. Sami pozycjonerzy muszą uważać, bo łatwo na takich adresach dostawać filtry, ale nie ma wątpliwości co do faktu, iż stare domeny są bardziej wartościowe – jeśli dodatkowo ktoś potrafi to wykorzystać.Dlatego też musimy uważać i baczyć na takie rzeczy. Nie zmieniajmy adresów internetowych na naszych stronach. W tym wypadku historia jest znacząca z punktu widzenia działań reklamowych w sieci. Stare domeny można kupić na Allegro, bądź innych giełdach domen. Tych w sieci jest dość sporo. Trzeba tylko być aktywnym i nieustannie przeglądać oferty. Co ciekawe – można nawet kupić domeny tylko po to, by na nich zarabiać, a właściwie na linkach, jakie kierują na dany adres.

Firma musi mieć serwis internetowy

Trudno sobie dziś wyobrazić jakąkolwiek firmę, która nie ma swojego serwisu internetowego. Dzisiejsza cywilizacja nie daje nam wyboru – jak biznesmeni musimy zaistnieć w sieci. To wszak kompendium wiedzy, źródło wszelkiej informacji. Dziś trudno sobie wyobrazić życie bez obecności internetu, a co za tym idzie – trudno sobie wyobrazić szukania informacji w inny sposób, jak za pośrednictwem sieci.Każdy posiadacz firmy musi mieć świadomość, że obecność na rynku internetowym jest nieodzowna. To swoista prezentacja oferty danej firmy, to wizytówka z danymi kontaktowymi. W przypadku sklepów – prezentacja towaru, który przeznaczony jest na sprzedaż.Aby jednak wszystko w sieci funkcjonowało tak, jak należy trzeba pomyśleć o formach reklamy. Pozycjonowanie stron jest najlepszą ze znanych form internetowego marketingu.Czym jest pozycjonowanie stron? To umieszczanie adresu internetowego na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Dzięki takiej pozycji zyskuje się wielu odwiedzających, co oczywiście przekłada się na klientów dla firmy. Klienci zawsze oznaczają przychody. W zależności od branży istotny jest dobór odpowiednich fraz. Pozycjonowanie stron bowiem odbywa się na zasadzie „całości”, ale konkretnych wyrażeń, po wpisaniu których w wyszukiwarkę ta będzie wskazywała dany serwis. Nie jest to zadanie proste, nie mniej wielu jest na rynku specjalistów, którzy zajmują się tego typu pracami.Pozycjonowanie stron z punktu widzenia skuteczności internetowej reklamy jest bardzo ważne. Wszelkiego rodzaju statystki mówią, że bez odpowiedniego pozycjonowania nie ma wielkich szans na zaistnienie w sieci. Oczywiście wiele zależy od rodzaju reklamowanego produktu, nie mniej inne formy reklamy są na pewno dużo mniej skuteczne, niż pozycjonowanie. O tym należy pamiętać, jeśli mają Państwo firmę, to muszą Państwo pomyśleć zarówno o budowie serwisu, jak i o jego pozycjonowaniu. Tylko pozycjonowanie stron daje gwarancję sukcesu.